Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Ochrona fizyczna
Monitoring obiektów
Systemy alarmowe
Patrole interwencyjne obiektów
Transport wartości pieniężnych
Zabezpieczenie imprez
Plany ochrony
Doradztwo

Detektywistyczna Agencja Ochrony "ARGUS" w Sandomierzu powstała w 1997 r. świadcząc na podstawie koncesji MSWIA nr K-470/97 usługi w zakresie fizycznej ochrony osób i mienia.

W 1998 r. utworzone zostało Centrum Monitorowania Alarmów oraz Zamiejscowe Centrum Prewencyjno-Operacyjne w Tarnobrzegu.
W latach następnych następował dalszy rozwój Firmy oraz rozszerzanie wachlarza świadczonych usług.
Obecnie Detektywistyczna Agencja Ochrony "Argus" w oparciu o koncesję MSWiA nr L-1440/00 oraz wpis do Rejestru Działalności Regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr 121/2004 świadczy szeroki zakres usług fizycznej i technicznej ochrony osób i mienia oraz realizuje usługi detektywistyczne działalnością swoją obejmując obszar całego kraju.

Od 2004 r. jesteśmy pełnoprawnym członkiem Polskiego Związku Pracodawców "Ochrona".

Jesteśmy przygotowani do świadczenia usług ochrony na terenie całego kraju.

Biorąc pod uwagę odmienność uwarunkowań w przedmiocie ochrony poszczególnych obiektów, dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb i życzeń klienta.
W chwili obecnej zatrudniamy ok. 170 pracowników, w większości posiadających uprawnienia kwalifikowanego praciownika ochrony lub zabezpieczenia technicznego.

Dużą wagę przywiązujemy do odpowiedniego doboru kadr. Nasi pracownicy to ludzie młodzi, wysportowani, nie karani i odpowiednio wyszkoleni.
Firma nasza posiada status Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej. Pracownicy w zależności od potrzeb, wyposażeni są w broń palną krótką lub długą, kamizelki kuloodporne oraz środki przymusu bezpośredniego takie jak: miotacze gazowe, paralizatory elektryczne, kajdanki, pałki itp. oraz środki łączności.
Realizacja naszych zadań objęta jest ubezpieczeniem OC od odpowiedzialności kontraktowej i deliktowej. 

Zapewniamy:

  • pełne bezpieczeństwo naszych klientów,
  • wysoką skuteczność służb ochrony,
  • kompleksową obsługę w zakresie ochrony osób i mienia,
  • doświadczenie i profesjonalizm naszych pracowników

Proponujemy zatem Państwu sprawdzony przez codzienną praktykę system organizacyjny w procesie skutecznego zabezpieczenia osób i mienia.

Na bieżąco prowadzimy szkolenia i dokształcanie naszych pracowników. Dzięki temu mamy pewność, że nasz personel sprosta wymaganiom naszych klientów.

Aspekt sportowy, a także działalność społeczna towarzyszy nam od początku istnienia firmy.

 Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą oraz do współpracy.

86030
OdwiedzinyOdwiedziny86030
18.205.66.93
UNITED STATES

This page uses the IP-to-Country Database provided by WebHosting.Info (http://www.webhosting.info), available from http://ip-to-country.webhosting.info