Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Ochrona fizyczna
Monitoring obiektów
Systemy alarmowe
Patrole interwencyjne obiektów
Transport wartości pieniężnych
Zabezpieczenie imprez
Plany ochrony
Doradztwo

W odniesieniu do ochrony fizycznej obiektów wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom stawianym nam przez firmy, systematycznie stawiamy sobie za cel dążenie do realizacji usług na najwyższym poziomie. Głównym założeniem systemu ochrony stacjonarnej jest takie realizowanie funkcji ochrony, które w konsekwencji zapewnią bezpieczeństwo ochranianego obiektu. Powyższe założenie realizowane jest poprzez:

  • Przygotowanie Instrukcji ochrony obiektu.
  • Dobór pracowników pod kątem specyfiki obiektu.
  • Specjalistyczne przeszkolenie pracowników ochrony.
  • Nadzór nad pracownikami ochrony i sposobem realizacji zadań ochrony.
  • Pomoc merytoryczną dotyczącą stałego podnoszenia bezpieczeństwa obiektu.

W fizycznym zabezpieczeniu obiektów opieramy naszą pracę na odpowiednio dobranym personelu, profesjonalnie przygotowanym do określonych zadań. Personel ochrony fizycznej DAO „ARGUS” jest umundurowany w sposób standardowy, w zależności od typu i charakteru obiektu. Każdy z pracowników jest zobligowany do noszenia w widocznym miejscu identyfikatora osobistego, z podanym imieniem i nazwiskiem. Wyposażenie osobiste obejmuje również (w zależności od typu obiektu): środki łączności (radiotelefony, telefony komórkowe), środki przymusu bezpośredniego , latarkę, Posterunki ochrony są wyposażone w dokumentację (dziennik ochrony, rejestry, ewidencje, etc.).
Przez cały czas przebywania na chronionym obiekcie wszyscy pracownicy podlegają nadzorowi ze strony naszych kontrolerów. W ochronie fizycznej pracownicy otrzymują wsparcie zmotoryzowanych oraz odpowiednio wyposażonych w środki przymusu bezpośredniego patroli interwencyjnych, które jednocześnie realizują funkcje nadzorczo – kontrolne w stosunku do załogi ochrony.

10

86030
OdwiedzinyOdwiedziny86030
18.205.66.93
UNITED STATES

This page uses the IP-to-Country Database provided by WebHosting.Info (http://www.webhosting.info), available from http://ip-to-country.webhosting.info