Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Ochrona fizyczna
Monitoring obiektów
Systemy alarmowe
Patrole interwencyjne obiektów
Transport wartości pieniężnych
Zabezpieczenie imprez
Plany ochrony
Doradztwo

Monitoring jest nowoczesnym i sprawdzonym a jednocześnie jest jedynym z najtańszych sposobów ochrony posiadanego mienia. Pozwala skutecznie zabezpieczyć cały obiekt lub dowolne wskazane pomieszczenie. Polega na podłączeniu zainstalowanego w budynku systemu alarmowego z niezależnym od niego Centrum Monitorowania Alarmów (CMA). W CMA prowadzona jest ciągła i aktywna obserwacja stanu elektronicznych zabezpieczeń zainstalowanych w chronionym obiekcie. Sygnały o napadzie, kradzieży, włamaniu lub jakiejkolwiek próbie uszkodzenia systemu alarmowego są natychmiast sprawdzane. Jeśli w zabezpieczanym budynku zostanie naruszone jakiekolwiek zabezpieczenie i uruchomi się alarm. Na miejsce zdarzenia wysyłany jest Patrol Interwencyjny, którego zadaniem jest dotarcie do obiektu w jak najkrótszym czasie i podjęcie działań mających na celu wyeliminowanie czynnika zagrażającego życiu lub dobrom materialnym. W razie potrzeby Patrol może wezwać wsparcie, powiadomić policję, straż pożarną, lub pogotowie ratunkowe.
Usługę tą realizujemy w oparciu o własne Stacje Monitorowania Alarmów. Monitoring sygnałów odbywa się drogą radiową w paśmie zastrzeżonym przyznanym nam przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, poprzez GSM oraz drogą telefoniczną.
W skład Patrolu Interwencyjnego wchodzą kwalifikowani pracownicy ochrony, odpowiednio wyselekcjonowani i profesjonalnie przygotowani do realizacji zadań ochronnych. Są wyposażeni w środki przymusu bezpośredniego oraz środki łączności radiowej . Działają szybko i skutecznie. Nasze Patrole Interwencyjne pracują przez całą dobę i obsługują cały teren powiatu sandomierskiego i tarnobrzeskiego oraz część opatowskiego i stalowowolskiego.
Połączenie zabezpieczenia technicznego z interwencjami uzbrojonych patroli daje gwarancję zwiększenia bezpieczeństwa dla zatrudnionych osób oraz powierzonego ochronie mienia.
Dodatkowo firmy i towarzystwa ubezpieczeniowe na monitorowane obiekty udzielają zniżek w składkach na ubezpieczenia majątkowe.

22

86033
OdwiedzinyOdwiedziny86033
18.205.66.93
UNITED STATES

This page uses the IP-to-Country Database provided by WebHosting.Info (http://www.webhosting.info), available from http://ip-to-country.webhosting.info