Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Ochrona fizyczna
Monitoring obiektów
Systemy alarmowe
Patrole interwencyjne obiektów
Transport wartości pieniężnych
Zabezpieczenie imprez
Plany ochrony
Doradztwo

 

Spełniając obowiązek informacyjny wobec klientów i potencjalnych klientów

Detektywistycznej Agencji Ochrony ARGUS Tadeusz Pachnik informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu do swoich danych osobowych, , ich przeglądania, poprawiania i zgłoszenia sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa. Można tego dokonać w siedzibie D.A.O. ARGUS w Sandomierzu, ul. Wojska Polskiego 22 od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00.

 

Spełniając obowiązek informacyjny wobec kontrahentów oraz pracowników

Detektywistycznej Agencji Ochrony ARGUS Tadeusz Pachnik przetwarzanych w oparciu o art. 23 ust.1 pkt1 oraz pkt 3 Ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich przeglądania, poprawiania i zgłoszenia sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa. Można tego dokonać w siedzibie D.A.O. ARGUS w Sandomierzu, ul. Wojska Polskiego 22 od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00.

  

Spełniając obowiązek informacyjny wobec byłych klientów i kontrahentów oraz osób które były zatrudnione na umowę o pracę oraz osób świadczących pracę na umowę zlecenie w

Detektywistycznej Agencji Ochrony ARGUS Tadeusz Pachnik, których dane osobowe są przetwarzane tylko i wyłącznie w celach sprawozdawczości finansowej (art. 23 ust.1 pkt2 Ustawy o ochron ie danych osobowych) informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich przeglądania, poprawiania i zgłoszenia sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa. Można tego dokonać w siedzibie D.A.O. ARGUS w Sandomierzu, ul. Wojska Polskiego 22 od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00.

86030
OdwiedzinyOdwiedziny86030
18.205.66.93
UNITED STATES

This page uses the IP-to-Country Database provided by WebHosting.Info (http://www.webhosting.info), available from http://ip-to-country.webhosting.info